Skład Rady Nadzorczej

SKŁADY: PREZYDIUM RADY NADZORCZEJ, KOMISJI REWIZYJNEJ, KOMISJI TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNEJ INFRASTRUKTURY OSIEDLA
–  wybrane na posiedzeniu Rady Nadzorczej w dniu 18.06.2019, kadencja 06.2019-06.2022

PREZYDIUM RADY NADZORCZEJ:
MATEUSZ CZAPLA – Przewodniczący
PAWEŁ PIEKARZ – Wiceprzewodniczący
MARIA SKOCZYŃSKA-PUCHAŁA – Sekretarz
RAFAŁ PAWLUŚ – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

KOMISJA REWIZYJNA:
1.RAFAŁ PAWLUŚ  – Przewodniczący
2.ANNA DUTKA
3.PIOTR KAPROŃ
4.TERESA ŁUŹNIAK
5. MICHAŁ WILCZYŃSKI

KOMISJA TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNA i INFRASTRUKTURY OSIEDLA:
1.PAWEŁ PIEKARZ – Przewodniczący
2.MATEUSZ CZAPLA
3.MIECZYSŁAW GRZEBIENIOWSKI
4.MARIA SKOCZYŃSKA-PUCHAŁA

KOMISJA SPOŁECZNA:
1.MIECZYSŁAW GRZEBIENIOWSKI – Przewodniczący
2.MARIA SKOCZYŃSKA-PUCHAŁA
3.TERESA ŁUŹNIAK
4.ANNA DUTKA

KOMISJA REGULAMINOWA:
1. MATEUSZ CZAPLA – Przewodniczący
2. MARIA SKOCZYŃSKA-PUCHAŁA
3. RAFAŁ PAWLUŚ
4. PAWEŁ PIEKARZ
5. MICHAŁ WILCZYŃSKI

Dyżury członków Rady Nadzorczej w każdy wtorek od godz. 16.00 do 17.00.

Harmonogram dyżurów:

10.03.2020r. – Maria Skoczyńska-Puchała
17.03.2020r. – Anna Dutka
24.03.2020r. – Teresa Łuźniak
31.03.2020r. – Mateusz Czapla
07.04.2020r. – Rafał Pawluś
14.04.2020r. – Paweł Piekarz
21.04.2020r. – Michał Wilczyński
28.04.2020r. – Mieczysław Grzebieniowski